Avatar uživatele
anonym

Otázka pro muže, líbí se Vám ženy malé (drobné), nebo vysoké ? Záleží Vám na výšce nebo na ženě celkově ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4817 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Ať je malá nebo velká, ať má prsa nebo ne, prostě na tom přeci nezáleží.
Každý má nějakou tu svou představu, to sice ano, ale nejdůležitější je, to co má uvnitř.
Může být hezká, ale blbá nebo naopak. Tím sice nechci říct, že chytré jsou jen ty škaredé, to ne.
Prostě mně osobně nezáleží na tom jak vypadá, ale jaká je. Pokud je navíc i hezká, tak je to jen +, ale stejně i ta pro jiné nehezká bude v mých očích ta nej.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adlim

Líbí se mi ženy,které mají od všeho něco,vysoká akorát ke mně,blond,oka­tá,hezké zuby,pěkná prsa a nohy,chytrá,ale né vyčůraná,pracovitá né však
workoholik,čis­totná.Já se snažím být v jejich očích něco jako ona v mých.

Jen doplním,když zde čtu odpovědí,tak si vzpomenu na svého otce,který se mne po svatbě zeptal,„jestli synu víš ,proč je na světě tolik krásných žen,no přeci proto,protože jsme si ty ošklivé natahali domů“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

jsem spíš na drobnější. Ale tím neříkám, že mě žirafa nedokáže okouzlit :{)> na výšce mi nezáleží prakticky vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Spíš drobnější,jako je ta moje:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Můj otec mně vždy doporučoval abych si vzal ženu drobné postavy a pak dodal: „až Tě omrzí, skopeš ji do nohou, tam tě bude hřát a ty pak můžeš spát v pohodě sám“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nezbeda

Tak akorát do 170cm, tak že spíše drobnější, žádné tyčky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Od určitého věku je to už jedno.Hlavně aby nebyla úplně blbá a šeredná.To poslední se dá za určitých situací taky omluvit.Po pár půl litrů jsou všechny krásné a žádoucí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vysoké, štíhlé, tmavovlasé, ale vzal jsem si přesně opak, protože to podstatné je povaha, živelnost a vytrvalost žít s takový člověkem jakým jsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dedeg

jak říkají ženy"NA VELIKOSTI NEZÁLEŽÍ",ony tím ovšem myslí něco jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Většinou ten vyšší ve vztahu má „ochranářský pud“, takže pokud máte tendence vyššího partnera/ku radši jste ve vztahu submisivní. Vyjjimka jako na A.H. nebo Napoleon potvrzuje pravidlo:-D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ProkopPramen

Nejvíc nejduležitější je to srdce a vnitřní soulad s Ženou. Ale jinak se mně líbí když je Žena o hodně menší. Fyzicky mě přitahují Ženy malé, s malými ňadry, s širší pánví a silnějšími stehny. Chci jedině takovou Ženu co bude i ve vysokých podpatkách o dost menší, chtěl bych minimálně o 20 cm menší. Měřím 177 cm a hledám Ženu 157 cm a menší. Malá Žena mě vážně vzrušuje.

Nový příspěvek