léčitelka

Otázka pro doktora čínské medicíny. Mohou příušnice stát za problémem ledvin, potažmo následovné pískání v hlavě?

Pískání v hlavě , jako následek prodělaných příušnic v dětství, zanechajíc za sebou téměř nefunkční ledvinu.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ledvinu nefunkční nemám, ale v hlavě mě píská tak, že jestli je to pravda tak jsem neměl příušnice ale příušiska ( zřejmě mega) !!!

Další odpovědi
Bunnik

Nejsem doktor čínské medicíny, ale příušnice nestojí za problémem s ledvinou. Virus příušnic může napadnout i jiné orgány než jen příušní žlázu, ale ledviny mezi ně nepatří. Může způsobit zánět vaječníku/varlete nebo slinivky. A pískání v hlavě s tím také určitě nesouvisí.