Avatar uživatele
Aaron

Nevíte, zda zvuk, který popisuji, nevydává sněžný pluh?

Věc se má tak, že mě uklidňují přírodní zvuky, jako déšť, tekoucí voda, zvuk větru a tak podobně a je tomu i tak i u věcí, jako pračka, zvuk projíždějících aut a tak podobně… mno a tenhle bejvá to většinou na zimu. Brzy ráno, anebo k večeru.. z vleku jsem si jistý, a je to jakoby takové „houkání“. Nevydává to náhodou sněžný pluh? Nebo něco jiného? Ptám se z důvodu, že mi ten zvuk přijde příjemný a chtěl bych si ho najít na netu.

Plvodní neotázka
Otázka ohledně jednoho zvuku..

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? orestez před 2278 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Může to být cokoli. Může to být pluh, může to být rolba nebo hučení sněžného děla, ale stejně tak dobře to může být něco jiného. Z tvého popisu to nikdo lépe neurčí. Co se tam takhle zajít podívat?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Záleží na tvém věku. I já jsem v mládí po ránu často slýchával tajemné hučení, ale s přibývajícím věkem už to slyším stále méně. Asi se mi horší sluch.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orestez

Podobných zvuků i melodických je všude kolem plno. Po rozboru se dají vzít samply a použít je jako vrstvu do zvukové nahrávky. Nebo do relaxační hudby, organic ambientu nebo chillout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Aaron

Ahoj Drape. Jo, asi to i udělám, protože jakmile jsem otázku odeslal, hned mě to napadlo též, tam zajít. Ale nechám to už tady, třeba mi to někdo poví a ví to.

před 2278 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek