dragonka

Jak se zobrzují aktivity na FB při používání z PC a mobilu?

  • měla bych dotaz, když osoba A používá facebook pouze z PC a osoba B jej používá jak na PC tak v mobilu,tak …
  1. může vidět osoba B z mobilu poslední aktivitu na na facebooku osoby A?

Nebo se ji zobrazí pouze offline?

  1. Pokud osoba A přejde do offlinu a dál působí na facebooku (s někým si píše) – jak se pak případně počítá ta poslední aktivita? Bude se osobě B zobrazovat pořád aktivita v poslední 1min, nebo se to bere, jako kdyby osoba A na facebooku nebyla?
  2. Jaké jsou rozdíly v tomto zobrazování v chatu a na mobilu?

Děkuji

Odpovědi
MartiniP

osobě B se ukazuje aktivita osoby A, i když je osoba A trvale offline, což je opruz. Neví někdo, jak to zakázat?