Jahoda

Otázka o těch, kteří nedovolují být kontaktováni…

Zdravím! Možná si teď o mně budete myslet, že jsem hloupá, ale ráda bych znala odpověď. Zajímalo by mne, proč se uživatelům, kteří nedovolují být kontaktováni, nezobrazují jejich otázky a odpovědi, ale vždy tam naskočí tato věta: „Uživatelovy otázky a odpovědi jsou privátní“ ? Nechápu to, proč se to nezobrazí. Vždyť to nemá s jejich kontaktováním nic společného. Asi jsem divná, že mi tohle nedocvaklo, ale ráda bych znala odpověď. Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
NickD

Divná určitě nejsi.JSem stejného názoru.Vždyť se ty otázky dají vyhledat i ten,kdo je napsal.Proč je to ale blokované u profilu opravdu nevím.

Další odpovědi
GangstaHelper

Odpověď by Vám dal administrátor stránek, tak byste měla otázku směřovat přímo na něj, přes email.

Mi třeba vadí, že není nastavení kontaktování a zobrazení odpovědí, ale i otázek nezávisle na sobě.