hippeace

Otázka k mastičkám na zánět v očích

Trpím na záněty v očích (není to zánět spojivek) ale ted nekolik let jsem ho nemela a masticka kterou jsem pouzivala uz neni a ja si nemohlu vzpomenout co to bylo zac tak mam dve otazky
prvni jestli nahodou nevite co to bylo za masticku ja jen vim ze se musela matlat na spodni vicko kazde 2 hodiny a hlavne nepalila!
a druha: zkusenosti s mastickami? mate nejakou kera nepali? a prosim neposlilejte mi kapky ty nejsem schopná si do oka dat proste mi to nejde :/

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nejznámnější je Ophthalmo -Septonex,ale všechny jsou stejně na předpis,takže musíš k lékaři a ten už bude vědět,kterou ti předepsat.

Další odpovědi
johana 56

Na záněty je velice účinný Opthalmo -Framykoin obsahující antibiotika.Jak již píše hanny 2,jsou veškeré masti pouze na lékařský předpis,proto je nezbytná návštěva očního lékaře.