Morda

Opravdu jsou střední školy na veterináře jen na východ od Prahy?

Dost mě to zajímá jelikož jsem až z Chomutova. Děkuji všem za odpovědi 🙂
Doplňuji:
(Veterinární techniky)

Nejlepší odpověď
Drap

Střední školy na veterináře nejsou. Pokud chceš být veterinář musíš vystudovat vysokou školu. Jsou pouze střední školy pro veterinární techniky.

Další odpovědi
annas

Vyhledala jsem vám školy s oborem Veterinářství. Projděte si odkaz a dovíte se, kde SŠ najdete.

http://www.stred­niskoly.cz/se­arch.html?strin­g=4341M01

anonym

Aby se člověk mohl stát veterinářem, nebo veterinárním technikem – tj. sestřičkou veterináře, musí vystudovat střední veterinární školu (V ČR v např. v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Kroměříži, v Brně). Školy jsou čtyřleté … konicci.cz/clan­ky/vzdelavani-98/jak-se-stat-veterinarem-4694/

Nevím, jestli jsou tu uvedené všechny. Z odkazu však vyplývá, jak je to s pracovním zařazením absolventa této střední školy, funguje nejen pro veterinární techniky.

Monie

Kamarádi chodí do Boskovic (50 km severně od Brna) a řekla bych, že je to dobrý obor. Pro více informací klidně napiš do zpráv :)
http://vassbos­kovice.cz/