Monigue

Opět fyzika,nutné..úkol o pohybu

Mám za domácí úkol úlohu z fyziky.Jde o úlohu o pohybu-střetnutí.Honza vyrazí z Jandova v 11 hodin rychlostí 6 km/h,ve stejnou dobu vyrazí z Kuřetína do jandova Jakub,který jede na kole rychlostí 27 km/h.Celkové dráha z Jandova do Kuřetína je 27 km. Za jak dlouho se setkají?? Nemůžu se nějak dobrat k výsledku :(

V učebnici to nemám a nemůžu se dohrabat k výsledku,když znám čas.Poradíte alespon vzorec prosím :(

Nejlepší odpověď
brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/slovni-uloha-o-pohybu-fyzika-prosiiim