Lenina32

Omylem jsem zalila kytku vodou smíchanou se savem,co se stane?

Je to voda z bazénu a savo nebylo tolik cítit…

Nejlepší odpověď
gecco

Záleží na koncentraci…
😉
Asi nejlepší by bylo, kdybys kytku (hlínu v květináči) pořádně propláchla čistou vodou – jemnou sprchou ve vaně nebo třeba hadicí s kropítkem venku.

Další odpovědi
Angi-Shy

máma si jednou spletla vodu s desinfekcí, ale měla to jen jako rozprašovač, takže to rychle z kytky smyla. Pokud to je zalitý, kytku umejt a vyměnit hlínu

mosoj

Pokud byla voda v bazénu desinfikována podle doporučení. Nemělo by se nic stát. Chlornan sodný (Savo) byl pravděpodobně již rozložen a ve vodě byl nepatrný obsah chloridu sodného ( kuchyňské soli). I když pravé ořechové to pro kytičky není.

Lenina32

Děkuji za odpovědi… :)
A co když jsem zalila i kytky v zemi?

ReHu

Hodně prolít vodou, aby se snížila koncentrace.

Lenina32

děkuji ;)