Avatar uživatele
izabou

Odvolání ke Krajskému soudu bývá z pravidla veřejné nebo neveřejné.Jak se potom má člověk hájit ?

Když byla podmínka proměněna za řízení auta v zákazu,jsem si vědom,že jsem neměl udělat.Vlatním ř.p již 20 let a ten který neví o paragrafech nic je to pro něho přestupek.
Není to trochu blbý.Nikdy jsem nehavaroval ani nezavinil žádnou havarii.Proč je to postavené ten zákon na hlavu?
Doplňuji:
Děkuji Standovi za odpověd,která mne potěšila .No nic budu muset opustit svou rodinku pro kterou jsem to dělal a jít do basy.
Zase jenom doplácí dělníci kteří to všechno odpracují a je to špatné že jsem chtěl být doma a pracovat ? Zabil jsem někoho,že to nejde jinou cestou …bohužel spolupracovníci, dělníci odpracujem si to

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4853 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Já vím, že vás ta omšelá věta „NEZNALOST ZÁKONŮ NEOMLOUVÁ“ nejspíš vůbec nezajímá, ale pokud by neměla platit, tak by nastala anarchie…, protože každý by si vymyslel řadu důvodů proč ten či onen zákon nezná, nebo si jej vykládá jinak než ten zlý policajt nebo státní zástupce nebo soudce.

Mimochodem, to že se dá podmínečný trest porušit nejen novým trestným činem, ale i přestupkem, tak to je stará věc.

A nejde mi do hlavy, že když už jste byl jednou odsouzen a vyfasoval jste „jen“ podmínečný trest, tak jak to, že se ksakru nezajímáte co v této podmínce můžete a hlavně co nemůžete…, to mě fakt hlava nebere.

Ale naštěstí to je tak jediný co mně, na rozdíl od vás, může trápit ☹

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek