Odstupné při zástupu za MD a RD

Mám pracovní místo na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Místo se bude ke konci roku rušit z oranizačních důvodů. Dostanu odstupné já nebo ta pracovnice, kterou zastupuji po dobu její RD a MD?

Odpovědi
Deli

Píšete, že máte sml na dobu urč. Pokud končí v době, kdy se místo stejně bude rušit, nedostanete nic. Pokud máte smlouvu delší, měla by jste něco dostat, že Vám ji ruší dříve. Přesně kolik ale nevím.
Pracovnice, která je na MD a RD, dostane odstupné ve chvíli, kdy skončí RD a vrátí se do práce.

slimaczek

Jenom na doplnění předešlé odpovědi:
Měla by jste dostat nejméně trojnásobek průměrného výdělku.