kamila44444

Odstranění žmolků

Chtěla bych se zeptat, jestli jdou nějakým způsobem odstranit žmolky z kalhot. Mám „vydřený zadek“ a to ty kalhoty mám jen týden- jsou od ADIDAS, proto si jich tolik vážím. Mám je na závody. Jsou to uplé elasťáky.
Materiál: 89% polyester/11% elastan – je to silon
Doplňuji:
Nepoškodí se tím „odžmolkovačem“ ty kalhoty?

Odpovědi
Lucijej

Jestli se takhle opotřebovaly po týdnu, tak bych je zkusila reklamovat.
Ale existují odstraňovače žmolků – http://odstranovace-zmolku.heureka­.cz/?gclid=CLHp_vqg9q8CF­YrP3wod3DAFSg. Mám od Ety a jsem s ním spokojená.
Doplňuji:
Když na ně nebudeš tlačit, ale jen zlehka s ním přejedeš po látce, tak ne. Já ho na některé svetry používám opakovaně a pořád vypadají jako nové.

bolak

Prodávaj se odžmolkovače > http://www.de­alextreme.com/p/clot­hes-shaver-green-9793

Můžeš si to objednat přímo z Číny. Stojí to cca 85Kč, doprava je zdarma.
Funkčnost už si budeš muset odzkoušet sama :)
Doplňuji:
Zkus to a pak dej vědět. Pokud kalhoty přežijou, tak si ho možná koupím i já sám :)

pusinka50

Zkus to obyčejnou žiletkou, stačí na jednorázové použití, prodávají v drogeriích a není to drahé