sofid

Odstranění složek v PC „za mímy zády“

Dobrý den, při hraní PC hry mi zničeho nic přestalo jít ovládat jak myší tak klávesnicí, tak jsem jí vypl a odinstaloval jsem jí, když jsem najel do své složky nic vní nebylo, zhrozil jsem se podíval jsem se do ostatních (fotky apod.) a tam vše zůstalo. Zkoušel jsem obnovení PC systému ale po obnovení mi napsalo, že nemohlo být nic obnoveno páč nedošlo k žádné změně, zkoušel jsem i starší data obnovy ale nic nepomohlo. Jsem zděšený a nevím co dělat, prosím o radu.
Doplňuji:
Můj soubor, v kterém jsem měl různé data (filmy, složky apod.) Odinstaloval jsem hru Counter Strike 1.6. Po té jsem najel na svou složku a nic v ní nebylo. Jinak vše v PC zůstalo. Spustil jsem program na obnovení systému z 17.2. (včera) kdy vše bylo v pořádku. Po té mi napsalo že obnova nemohla být udělana protože prý nedošlo k žádné změně. Tak jsem tomu vubec nerozuměl když jsem odinstaloval hru, mělo by to tam přece být.

Nejlepší odpověď
anonym

Popiš to trošku podrobněji – co je „tvá složka“, co´s v ní měl, co a jak jsi odinstaloval…
Doplňuji:
Mno – to jsem se zase nic nedozvěděl…
😁
Ale OK, stáhni si a nainstaluj (na jiný disk!!!) Recuvu (např. http://www.pi­riform.com/re­cuva/download/stan­dard ), spusť ji a zkus soubory obnovit (pokud jsi je nepřemazal, mělo by to jít).
A nebo svěř počítač do rukou někoho znalejšího/zku­šenějšího.

Hamon

Předpokládám Windows… Nejspíš došlo k poškození registru a systém teď neví, kde je tvůj profil, proto vytvořil nový. Pokud by to bylo tak, není problém profil vrátit.

arygnoc

zálohovať, zálohovať a zálohovať.

a inštalovať legálne software (i hry), pozerať legálne filmy.