Avatar uživatele
WeeBear

Odstraněn zástupce Wordu 2010, kde ho znovu najít?

Podle všeho jsem ho asi rok zpátky nechtěne odstranila, jinak všechny ostatní programy sady Office normálně jdou. Nevíte, kde bych Word mohla znovu najít? Předem děkuji za případné odpovědi. 🙂
Doplňuji:
To jsem už kdysi zkoušela, ale on je pravděpodobně zástupce zcela vymazaný, nejde najít. Když mi někdo něco pošle ve Wordu, tak není žádný problém to otevřít a funguje to, ale chtěla bych najít problém.

Jinak se omlouvám, pokud jsem otázku formulovala špatně, nejsem bohužel technický typ, ani tak z mála, abych popsala problém zmizlého Wordu. :-/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4544 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Jednoduše
Start – Hledat – Všechny soubory a složky – vepiš Word a Hledat.
Po zobrazení klik pravým myšítkem, Odeslat, Plocha vytvořit zástupce
Doplňuji:
Také Start – Všechny programy – Nástroje sady Microsoft Office – a tam je Aktivovat produkt i Obnovení aplikace sady Mic. Office.

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Beerův postup je správný. Projděte ještě jednou celý řetězec a napište přesně, v kterém kroku se co nedaří.

Všechny programy/Microsoft Office/Microsoft Office Word 2010/Odeslat/Plocha(v­ytvořit zástupce)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Nebo zkopíruj zástupce z plochy na flešku (disketu) od někoho kdo ten program má a potom dej zpět na svou plochu, je dost pravděpodobné že program bude instalován ve stejné složce na C:/ . Taky koukni do koše jestli tam není, snadno odešleš zpět kde původně byl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet