quentos

Odpověď na pět let starý mail – mám se u respondenta obávat nástupu komplikací typických pro vysoký věk?

Od kamaráda z Kanady přišla odpověď na mail. To by nebylo nic tak divného, kdyby ten mail nebyl pět let starý. Kamarádovi je pětašedesát – není to příznak nástupu nějakých komplikací typických pro podobně vysoký věk? Díky
Doplňuji:
díky za odpovědi, je třeba otázku nejspíš trochu upřesnit – šlo o odpověď na něco, co už dávno z logiky věci nebylo aktuální. Tehdy jsem mu psal, že odjíždím na turnaj, tak mi po pěti letech popřál hodně štěstí :{D>

Nejlepší odpověď
Deli

Zřejmě pečlivý pán, probírá své staré resty 🙂

Další odpovědi
anonym

Tak to opdpověděl poměrně brzo.
Můj otec si dal ke známému krejčímu ušít v ke konci padesátých let kalhoty.Nemohl se jich dočkat, kolikrát je urgoval, dotyčný stále neměl čas.A představ si, v r.1988 mu je přinesl ušité.To víš, že s ním otec vyběhl a nezaplatil.

BSmanka

Jestli těmi komplikacemi typickými pro vysoký věk myslíš problémy s pamětí, pozorností a nástop demence,apod, tak je to samozřejmě možné. Po 65 roce se pravděpodobnost těchto komplikací začíná rapidně zvyšovat, ale je to samozřejmě individuální, Myslím si, že z jednoho e-mailu se však nedá nic vyvozovat. Jak psali ostatní, mohlo to mít i jiné důvody. Ani technika není 100% a třeba mu ho to špatně zobrazilo. Spíš je otázka- Co si mu odpověděl? A zareagoval nějak?

zjentek

  1. málo pravděpodobné
  2. pravděpodobně ne

Doplňuji:
třeba nejprve odhalit, co by tak mohlo respondenta trápit
https://www.go­ogle.cz/search?q=kom­plikace+typic­k%C3%A9+pro+vy­sok%C3%BD+v%C4%9Bk&i­e=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr

quentos

odpověděl jsem mu, jako by ten mail bych skutečně čerstvý, s tím, že mě další turnaj opravdu tentovíkend čeká, takže se odpověď vlastně šikla i tentokrát. Na to, že mail byl pět let starý, jsem však upozornil…

quentos

*tento víkend