Avatar uživatele
quentos

Odpověď na pět let starý mail – mám se u respondenta obávat nástupu komplikací typických pro vysoký věk?

Od kamaráda z Kanady přišla odpověď na mail. To by nebylo nic tak divného, kdyby ten mail nebyl pět let starý. Kamarádovi je pětašedesát – není to příznak nástupu nějakých komplikací typických pro podobně vysoký věk? Díky
Doplňuji:
díky za odpovědi, je třeba otázku nejspíš trochu upřesnit – šlo o odpověď na něco, co už dávno z logiky věci nebylo aktuální. Tehdy jsem mu psal, že odjíždím na turnaj, tak mi po pěti letech popřál hodně štěstí :{D>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Lucijej, briketka10, anonym, anonym, Andre5000 před 3906 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Zřejmě pečlivý pán, probírá své staré resty 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak to opdpověděl poměrně brzo.
Můj otec si dal ke známému krejčímu ušít v ke konci padesátých let kalhoty.Nemohl se jich dočkat, kolikrát je urgoval, dotyčný stále neměl čas.A představ si, v r.1988 mu je přinesl ušité.To víš, že s ním otec vyběhl a nezaplatil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BSmanka

Jestli těmi komplikacemi typickými pro vysoký věk myslíš problémy s pamětí, pozorností a nástop demence,apod, tak je to samozřejmě možné. Po 65 roce se pravděpodobnost těchto komplikací začíná rapidně zvyšovat, ale je to samozřejmě individuální, Myslím si, že z jednoho e-mailu se však nedá nic vyvozovat. Jak psali ostatní, mohlo to mít i jiné důvody. Ani technika není 100% a třeba mu ho to špatně zobrazilo. Spíš je otázka- Co si mu odpověděl? A zareagoval nějak?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

  1. málo pravděpodobné
  2. pravděpodobně ne

Doplňuji:
třeba nejprve odhalit, co by tak mohlo respondenta trápit
https://www.go­ogle.cz/search?q=kom­plikace+typic­k%C3%A9+pro+vy­sok%C3%BD+v%C4%9Bk&i­e=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

odpověděl jsem mu, jako by ten mail bych skutečně čerstvý, s tím, že mě další turnaj opravdu tentovíkend čeká, takže se odpověď vlastně šikla i tentokrát. Na to, že mail byl pět let starý, jsem však upozornil…

před 3906 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

*tento víkend

před 3906 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek