Od jaké třídy se posílají známky na Střední školy?Děkuji za odpověď.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5886 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Druhé pololetí v 8. a první pololetí v 9. třídě.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? DusanOrlik
před 5886 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek