quentos

Odkdy Google potřebuje reklamu??

Všimli jste si reklamy na Google zde na Odpovědích? Určitě patří celosvětově mezi nejvyužívanější vyhledávače, není-li mezi nimi vůbec nejfrekventova­nější… kdo ho dneska nezná, jako by nežil. Proč si platí za reklamu?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Třeba si neplatí za reklamu, ale je to možná forma odplaty za to, že odpovědi jsou naopak na gůglu :D
A jinak bohužel nevšiml, protože reklamy nevidím.

Další odpovědi
9 řemesel

Vězí to asi trochu někde jinde.Či lépe řečeno, odpověď by byla na dlouhé povídání.Proč by potom měla reklamu Škoda,Plzeň(pivo), aj.Asi Vás to napadlo v souvislosti se zrušením reklam u LČR , ale to je státní podnik ,i když i ten něco reklamy asi taky potřebuje …

kapka

Jako by nestačilo, že mu tady dělám občas reklamu já, co? Funkce dokumentů na gmailu je prostě úžasná! 🙂

Miroslave, jak to děláte, že nevidíte reklamy? Naučíte mě to také? 🙂

anonym

google byl kdysy jen ten vyhledavac, .. ale dnes se o nem pise v souvislosti snad se VSIM kolem IT … google je urcite spokojeny ze se pise o jeho projektech v oblasti mobilnich technologii, kancelarskeho software, socialnich siti atd … ale zisky … ty ma pouze z vyhledavani a proto … proto temi reklamami pripomina ze GOOGLIT = hledat 🙂 to je cely duvod. Proste se snazi reklamou trochu upozadit tu obsirnou „neziskovou“ oblast sve pusobnosti a pripomenout to hlavni.