Avatar uživatele
Eloška

Od nás ze školy - co si o tom myslíte?

Máme ve třídě jednoho "chytráka", moc se neučí, ale je s ním legrace. Jednou při zeměpise ho vyvolal učitel. Už se schylovalo k pětce, učitel dal poslední otázku. Ať ukáže na mapě, kde leží Ústí nad Labem . Spolužák nic,, nevěděl . "Tak mi alespoň řekni na jaké řece leží Ústí ?" povídá učitel. " Nóó , ehm.. tak já bych řek, nó vono se to ňák neví." "No, samozřejmě, na které ŘECE by mohlo ležet Ústí nad LABEM??" Kluk nechápe, mimo nevědomosti má zřejmě dlouhé vedení " Žhe by snad na Vltavě ,,, pán čel já fakticky nevím , dyš to je zhróózně těžký, to nemůžete dávat lehčí otázky?? Jak mám vědět , na který řece leží to blbý Ústí?? " "Sedni si, píši za pět , jako vždy. Kdo by čekal že Ústí nad Labem, protéká Labe ,že?" Co si o tom myslíte ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4273 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Napsala jste, že se spolužákem je legrace. V tom je právě ten problém. On ví, že se jeho hloupé odpovědi budete smát, a proto se předvádí. Možná že rozčilí i učitele.
Ze zkušeností vím, že na tyto studenty zabralo jedině to, že se ostatní spolužáci ani jednou jeho odpovědi nezasmáli a chovali se vážně. Zkusil to několikrát, ale když nebyla žádná odezva, přestal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To jsem už někde četl.Ale pokud se to stalo,udělejte mu diplom,opravdu by si jej zasloužil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kokoťenko

No inteligence asi moc nepobral, ale hlavně,že je s ním legrace,ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Podle mě je sice pěkné že je s klukem legrace,ale měl by se opravdu nad sebou taky zamyslet, že tá legrace mu v životě nepomůže a peníze mu nepřinese(pokud nechce dělat v cirkuse :-) .Člověk bez vzdělání si pak těžko najde práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tanecnik

Jako vtip dobrý, ve skutečnosti se snaží svou nevědomost zakrývat tím, že vše obrací v legraci. Pokud tak bude pokračovat, bude řešit věci úhybným manévrem i v životě a bude nespolehlivý, časem mu dojde i legrace a pak z něj bude hospodský povaleč, to bude jediné místo, kde mu to ještě budou "žrát". Asi nesežene snadno práci a když tak nějakou nádeničinu (protože bude nezodpovědný) a ta chudera holka, která si jej vezme to s ním nebude mít jednoduché. Nezávidím ani jemu, ani jeho okolí. Recept se hledá těžko. Ve škole by jste museli být silný a jednotný kolektiv, aby jste mu pomohli podle rady "nereagovat na jeho legraci a on s ní přestane" (myslím při vážných věcech).

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce