LoveyLove

Od kolikati let se může vyzvedávat pošta (balíky – dobírka)?

Nejlepší odpověď
hanulka11

až budeš mít svůj průkaz totožnosti pak můžeš – ale -jen balíky určené na tvoje jméno

Další odpovědi
anonym

Od 15 let na OP, jsi-li adresátema předložíš výzvu k vyzvednutí
ad Kole, zase plácáš, na jedné řádce hned 2 boty.

  1. Není pravda, že s tím pošta nepočítá, v odkazu máš jednoznačně věk i prokázání totožnosti.
  2. Zřejmě si pleteš cestovní pas s OP, občanku dostávají děti právě v 15 letech.

P.S. Svou zbrklostí poškozuješ tazatele chybnými odpověďmi, když nevíš, tak se ovládej a raději mlč!

Zdroj: http://www.ces­kaposta.cz/cz/nas­troje/podminky-pro-vydavani/podminky-pro-vydani-postovni-zasilky---poukazane-penezni-castky-id998/

Michal Kole

Dnes může mít občanku i dítě mladší 15 let, ale poštovní podmnky s tímto nepočítají.