paliska220Be

Od kolika let mohu nosit teleskopický obušek ? A je to vůbec omezeno ?

Dobrý den, za měsíc my bude 16 let a vlastním teleskopický obušek na sebeobranu. Už párkrát jsem se dostal do konfliktu s lidmi bez domova či jiné národnosti (vždy byly pod vlivem alkoholu) tak sem vyvázl jen s roztrženým obočím ale to nic nebylo.
Před rokem jsem začel dělet sebeobraný systém takže to s obuškem zvládám dobře, ale zajímá mně co by tomu řekli muži zákona kdyby mně sním vyděli, je my to docela divné že by tyto věci měli být jen pro dospělé. Tak jak to teda je ????

Nejlepší odpověď
anonym

Vlastnictví a nošení obušku není zákonem nijak upraveno, takže jej klidně nos.
Ale – vytáhni a použij jej jen v případě nouze (přímého napadení nebo akutní hrozby napadení), jinak by ses z mohl dočkat stíhání a trestu (takže žádné ´frajeření´ nebo vyhrožování).
A – mimochodem – je mi záhadou, kde žiješ, protože já se občas potuluju i porizikových místech a nikdy mne nikdo nenapadl.
A ještě jedna věc – to, že jsi se začal zabývat sebeobranou je ´hezké´, ale měl by ses naučit spíše psychologickou stránku – rozhodně dříve, než ovládat obušek…

Další odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=obu%C5%A1ek

OndrisekCZ

Já myslím, že pokud jej používáš na sebeobranu, tak nic namítat nebudou, horší bude, jestli začneš bezhlavě mlátit lidi kolem.. Klidně ho používej ale jen na sebeobranu!

kablik

nezapomen si ho brát do školy, blbečku…

Nezájem_

Drž hubu radši vole mě neser