Avatar uživatele
paliska220Be

Od kolika let mohu nosit teleskopický obušek ? A je to vůbec omezeno ?

Dobrý den, za měsíc my bude 16 let a vlastním teleskopický obušek na sebeobranu. Už párkrát jsem se dostal do konfliktu s lidmi bez domova či jiné národnosti (vždy byly pod vlivem alkoholu) tak sem vyvázl jen s roztrženým obočím ale to nic nebylo.
Před rokem jsem začel dělet sebeobraný systém takže to s obuškem zvládám dobře, ale zajímá mně co by tomu řekli muži zákona kdyby mně sním vyděli, je my to docela divné že by tyto věci měli být jen pro dospělé. Tak jak to teda je ????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3787 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vlastnictví a nošení obušku není zákonem nijak upraveno, takže jej klidně nos.
Ale – vytáhni a použij jej jen v případě nouze (přímého napadení nebo akutní hrozby napadení), jinak by ses z mohl dočkat stíhání a trestu (takže žádné ´frajeření´ nebo vyhrožování).
A – mimochodem – je mi záhadou, kde žiješ, protože já se občas potuluju i porizikových místech a nikdy mne nikdo nenapadl.
A ještě jedna věc – to, že jsi se začal zabývat sebeobranou je ´hezké´, ale měl by ses naučit spíše psychologickou stránku – rozhodně dříve, než ovládat obušek…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?paliska220Be Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=obu%C5%A1ek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
OndrisekCZ

Já myslím, že pokud jej používáš na sebeobranu, tak nic namítat nebudou, horší bude, jestli začneš bezhlavě mlátit lidi kolem.. Klidně ho používej ale jen na sebeobranu!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

nezapomen si ho brát do školy, blbečku…

před 3787 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nezájem_

Drž hubu radši vole mě neser

Nový příspěvek