dary001

Od kolika let mohu nakupovat přes internet?

A co musím mít s sebou v případě vyzvedání zásilky na poště?

Nejlepší odpověď
M.

Musíš mít nějaký průkaz totožnosti, proto po tobě většinou chtějí občanku.

Další odpovědi
everest

nakupovat muzes kdy chces ale vyzvednout musi dospely

hanulka11

hlavně musíš mít na zaplacení a pak ti zásilku vyzvedne třeba tvůj rodič -
ty musíš mít svůj OP

RedC22

Já přes internet nakupuju celkem běžně zrhuba od 15 let. Stačí občanka. Asistence rodičů nebyla vyžadována.

Bedy

Jestli máš pas, tak klidně ve 12letech můžeš vyzvedávat balík – i pas je průkaz totožnosti.
Obecně – máš-li občanku, tak není problém.