Džanička

Jak je to v Makru.. Může si tam udělat kartu jakýkoliv živnostník a podnikatel??

Nebo je to jenom pro určité obory v podnikání.. A můžou do Makra děti?? Já jsem samoživitelka, a děti mám 2,5 a 4 roky, nemám je komu dát.. Jak pak mám jít nakupovat, někde jsem slyšela že tam děti do určitého věku nesmí. Díky za odpověď..

Nejlepší odpověď
Rohlik

Já v Makru náhodou pracuji :) Děti tam opravdu nesmí do 12-ti let, je to kvůli bezpečnosti, jezdí se tam s manipulační technikou. To že to bylo dovolené přes vánoce byla pro nás neskutečká blbost a i zákazníci si stěžovali. Kartu jako podnikatelka či živnostník získat můžete, jen je potřeba pak nakoupit za rok v Makru nákup v celkové hodnotě 2 000,–, jinak karta zaniká.

Další odpovědi
vecernice

Myslím že jakýkoliv živnostník tam může,protože je tam potkávám.Dokonce i ti kteří už živnost skončili,tak jim karta zůstává.Děti tam můžou až od dvanácti let,pokud si to dobře pamatuju,jestli to ovšem nezměnili.Ale už jsem tam viděla i psa tak nevím.

hanny 2

Pokud vím,tak k tomu stačí jakýkoliv živnostenský list.Děti do 15-ti let /nebo do 12-ti ?/tam nesmí,ale vloni před vánocemi udělali vyjímku a jeden den tam směly.Moje známá toho využila a tak zjistila,které hračky se jim líbí a koupila jim je pod stromek.Ale už to není tak výhodné tam nakupovat,jsou pěkně drazí.

panenka

Ano může podminkou je udělat nákup za 2500kč mět ŽL a kartu máš hned já ju mám s mojím taky

Tlusttoch

Mám dojem, že to změnily, chtějí ŽL něco s prodejem či restaurací a udělali nějaké minimální obraty.
Podmínky registrace zde:
http://www.ma­kro.cz/public/37459

venkovan

Mám pocit, že jsou levnější obchody a nebo obchody s menšími frontami. A nevím jestli již lze platit kartami.
Mne vyloučili, protože když nechtěli platit kartou, tak jsem tam si jezdil čas od času koupit monočlánky (1 balení), žvýkačky v nejmenším balení apod. A ani se mi po Makru není smutno – nemám ho zcela při běžné cestě a to co bych najel a prostál ve frontě si mi nevyplatí.
Co si pamatuji, tak v Makru jsou boxy na odležení zavazadel. Někdy děti jsou i břímě, tak co to zkusit?