Avatar uživatele
Džanička

Jak je to v Makru.. Může si tam udělat kartu jakýkoliv živnostník a podnikatel??

Nebo je to jenom pro určité obory v podnikání.. A můžou do Makra děti?? Já jsem samoživitelka, a děti mám 2,5 a 4 roky, nemám je komu dát.. Jak pak mám jít nakupovat, někde jsem slyšela že tam děti do určitého věku nesmí. Díky za odpověď..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, tom004 před 4707 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rohlik

Já v Makru náhodou pracuji :) Děti tam opravdu nesmí do 12-ti let, je to kvůli bezpečnosti, jezdí se tam s manipulační technikou. To že to bylo dovolené přes vánoce byla pro nás neskutečká blbost a i zákazníci si stěžovali. Kartu jako podnikatelka či živnostník získat můžete, jen je potřeba pak nakoupit za rok v Makru nákup v celkové hodnotě 2 000,–, jinak karta zaniká.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vecernice

Myslím že jakýkoliv živnostník tam může,protože je tam potkávám.Dokonce i ti kteří už živnost skončili,tak jim karta zůstává.Děti tam můžou až od dvanácti let,pokud si to dobře pamatuju,jestli to ovšem nezměnili.Ale už jsem tam viděla i psa tak nevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Pokud vím,tak k tomu stačí jakýkoliv živnostenský list.Děti do 15-ti let /nebo do 12-ti ?/tam nesmí,ale vloni před vánocemi udělali vyjímku a jeden den tam směly.Moje známá toho využila a tak zjistila,které hračky se jim líbí a koupila jim je pod stromek.Ale už to není tak výhodné tam nakupovat,jsou pěkně drazí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano může podminkou je udělat nákup za 2500kč mět ŽL a kartu máš hned já ju mám s mojím taky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tlusttoch

Mám dojem, že to změnily, chtějí ŽL něco s prodejem či restaurací a udělali nějaké minimální obraty.
Podmínky registrace zde:
http://www.ma­kro.cz/public/37459

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Mám pocit, že jsou levnější obchody a nebo obchody s menšími frontami. A nevím jestli již lze platit kartami.
Mne vyloučili, protože když nechtěli platit kartou, tak jsem tam si jezdil čas od času koupit monočlánky (1 balení), žvýkačky v nejmenším balení apod. A ani se mi po Makru není smutno – nemám ho zcela při běžné cestě a to co bych najel a prostál ve frontě si mi nevyplatí.
Co si pamatuji, tak v Makru jsou boxy na odležení zavazadel. Někdy děti jsou i břímě, tak co to zkusit?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek