Avatar uživatele
anonym

Ochutnávka houbové smaženice

Lidi zlatí,dnes jsem se rozhodl,že si udělám a konečně ochutnám smaženici z hub.V životě jsem to neměl v puse a a to mi je už 55 let.Měl jsem k tomu odpor,ale chi jej překonat.Za chvíli napíši jestli jsem to přežil,ne že by byly houby jedovaté,ale s té chuti.Sušené houby mám rád,ale v polévkách,to mi nevadí,ale z výše uvedeného jsem měl opravdu odpor.No,uvídím.
Doplňuji:
Tak jsem si podborováky(mo­dráky) udělal na cibulce,okořenil solí,pepřem a kmínem a vmíchal vejce.Musím se přiznat,že mě tato smaženice moc nenadchla,ale snědl jsem ji.Ještě zkusím smaženou bedlu,ale až ji najdu.Jinak na houby chodím každým rokem a máme nasušeno snad na celý rok.
P.S.Manželce velmi chutnala.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, vagra, flodur před 5002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Dobře udělaná smaženice z čerstvých hub,je delikatesa,kterou můžu kdykoliv.
Musí ovšem být především z hub jedlých!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gnr54

Já houby miluju a pro mne je to nepochopitelné,když je někdo nemá rád.Až najdete bedlu,tak jedině řízeček.Je to mňamka a delikatesa.Jste ale dobrý,že jste to překonal a snědl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
roxy52

Až to ochutnáte,tak sám a rád začnete chodit na houby a dávat do mražáku,aby bylo i na smážu v zimě :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Já dávám do smaženice taky trochu krupice a utřený česnek, až pak vmíchám vejce. Mňam.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

My jsme dnes měli k obědu řízky z bedel.Prostě mňamka.

před 5001 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek