Ochutnávka houbové smaženice

Lidi zlatí,dnes jsem se rozhodl,že si udělám a konečně ochutnám smaženici z hub.V životě jsem to neměl v puse a a to mi je už 55 let.Měl jsem k tomu odpor,ale chi jej překonat.Za chvíli napíši jestli jsem to přežil,ne že by byly houby jedovaté,ale s té chuti.Sušené houby mám rád,ale v polévkách,to mi nevadí,ale z výše uvedeného jsem měl opravdu odpor.No,uvídím.
Doplňuji:
Tak jsem si podborováky(mo­dráky) udělal na cibulce,okořenil solí,pepřem a kmínem a vmíchal vejce.Musím se přiznat,že mě tato smaženice moc nenadchla,ale snědl jsem ji.Ještě zkusím smaženou bedlu,ale až ji najdu.Jinak na houby chodím každým rokem a máme nasušeno snad na celý rok.
P.S.Manželce velmi chutnala.

Nejlepší odpověď
vagra

Dobře udělaná smaženice z čerstvých hub,je delikatesa,kterou můžu kdykoliv.
Musí ovšem být především z hub jedlých!

Další odpovědi
gnr54

Já houby miluju a pro mne je to nepochopitelné,když je někdo nemá rád.Až najdete bedlu,tak jedině řízeček.Je to mňamka a delikatesa.Jste ale dobrý,že jste to překonal a snědl.

roxy52

Až to ochutnáte,tak sám a rád začnete chodit na houby a dávat do mražáku,aby bylo i na smážu v zimě :))

GM

Já dávám do smaženice taky trochu krupice a utřený česnek, až pak vmíchám vejce. Mňam.

lorja

My jsme dnes měli k obědu řízky z bedel.Prostě mňamka.