pes

Obvodní úřad!

Pri vymene bytu me obvodni urad uvedl v omyl a podvedl,jelikoz meneny byt byl v soudnim vstahu a dokonce 2krat me byla povolena vymena a ja jsem nevedome v byte 5let bydlel! Jak a kam podat zalobu na nahradni byt,ktery mi nebyl podle par3odst.1 pri­delen.

Odpovědi
standa

Navazuji na moji předcházející odpověď na totožný problém…

…je velmi problematické vám takto na dálku poradit bez znalosti celé dokumentace. Toto může efektivně udělat jen advokát.

Možná bych mohl vykonstruovat určitou radu na výše zmíněnou otázku, ale bez znalosti celého kontextu by tato rada mohla být i chybná…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-clanek-ii-bod-10-zak-c-7-2009sb-uciny-do-30-6-2009-a-co-se-1-7-2009-novelizovalo