Avatar uživatele
monista1 .

Obe moje kocicky skocily z okna a uz treti den jsou nezvestne, ma smysl je hledat, nebo se vrati samy?

Bydlim v prizemi a v byte jsem skoro dva mesice. Kocicky od zacatku koumali prostredi pod oknem a kolem nej kdyz bylo otevrene, ale ve ctvrtek vecer uz se nevratily a to ani jedna. Myslite ze mohli jit ke staremu bytu kde jsme zily dva rokypredtim. Tam ale nikdy ven nesli. Porad chodim po okoli a volam, jenze bezvysledne. Diky za kazdou radu, ci uklidneni.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, marci1 před 3504 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Kočky jsou teritoriální, mají vazbu na domov, po přestěhování mají tendenci se vracet do původního domova. Najdi je v místě bývalého bydliště.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Vzhledem k tomu, že jsi se přestěhoval/a/ byly kočky „stresované“ ze změny bydliště. Zkus brzy ráno a hlavně večer kočky hledat. Dej poblíž jídlo a vodu, i když je málo pravděpodobné, že jej sní. Věřím, že se najdou. Musíš stále hledat. Ve zdroji máš podrobně napsáno, co dělat v případě ztráty koček. Držím palce ! 🙂
Doplňuji:
Samozřejmě kočky mají i tendenci vracet se do bývalého bydliště.

Zdroj: http://www.kocky-hodonin.estran­ky.cz/clanky/zep­tali-jste-se-nas/ztratila-se-vam-kocka.html

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ňuňík Kikík

Myslím, že se najdou a taky tomu věřím. Sama mám kocoura… ;) Já bych asi zkusila to s tím jídlem… Kolikrát kočka odejde jen proto, že už se necítí..... :( Ale byly mladé a zdravé?? Pokud ano, tak se nebojte, ony se vrátí až budou chtít, mého kocoura jsem asi před rokem sháněla tři dny… :) ;) Nebojte, ony přijdou....... :) Jak dlouho už se doma neukazují??
Doplňuji:
Ale kočka si alespoň měsíc, nebo měsíc a půl zvyká na nový domov… A tendenci chodit do starého bydliště mají taky..... Už to možná víte, ale ten měsíc je nepouštějte ven :) ;)

Upravil/a: Ňuňík Kikík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pokud jim nějací „lidumilové“ nic neprovedli věřím že až pořádně vyhládnou cestu domů najdou. Nicméně kolem místa bývalého bydliště bych se také poohlédl. Přeji úspěch v hledání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

Moje rada je opřená o skutečnost,pro­tože kočky vlastně nikdy nebyly venku,tak zkoumaji nové prostředí a je obava,že mohou zdivočit,protože na podzim maji dostatek potravy a vlastně začínají mít svou přirozenost
Vezměte dlouhé prkno a postavte je k oknu tak aby se po něm mohlo kočičkám šplhat,roto udělejte hlavně v noci,samozřejmě otevřete okno a pod néj v místnosti dejte jejich baštu.
Sám jsem byl před několika lety svědkem,že se takto vrátily.
A pak si pořiďte kočičí obojek a delší vodítko a choďte s nima na procházky,hlavně za tmy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek