masakrmen

Obchod s kšiltovkami.

Prosím, poraďte mi nějaký obchod, kde prodávají obyčejné kšiltovky za asi 150 Kč (přibližně). Žádný značkový prostě obyčejný kšiltovky, ale ne zase od větnamců :D

Nejlepší odpověď
MacChill

http://ksiltov­ky.heureka.cz/ Tady si možná něco vybereš. není to samsostatný e-shop, ale odkazuje na jednotlivé obchody.

Další odpovědi
janesis

za 150 kč a né od vietnamců?? no tak to bude asi od číňanu :D

venkovan

Pracovní oděvy, hobby markety pokud se jedná o kšiltovku (golfky) pro účel a ne parádu

Katusa

Já pro kšiltovky chodím právě k vietnamcům, mi přijde, že jedině tam mají spooostu barev i tvarů a aspoň si ji můžeš v klidu zkusit, navíc stojí pár korun, takže když ji někde zapomenu, nebo se mi přestane barevně hodit nebo líbit, není mi líto hodit do popelnice a vesele jít vybrat novou

petulka11

snowbitch.cz