e1232851@trb

O kolik spadne kurz eura po ukončení intervence?

jakou hodnotu bude mít 1 euro (v czk)?

Nejlepší odpověď
Drap

To nikdo neví. Kdybych to věděl předem, lehce vydělám několik milionů.

Další odpovědi
Kepler

Odhaduju, že se to vrátí na kurz před intervencemi ČNB, tedy kolem 25 ,–

Arne1

Rádi bychom aby se vrátil ke 25 korunám, ale je otázka jak budou „intervenovat“ různí spekulanti (odlišní od ČNB)

xxx3

on ale nemusí jenom spadnout. Je pravděpodobné (a mluvil o tom i guvernér ČNB), že to může nějaký čas dost kolísat. Na konec intervencí čeká momentálně opravdu hodně lidí, kteří na tom budou chtít něco trhnout, takže koruna patrně posílí, ale to posílení bude pro řadu spekulantů signálem k tomu, aby si vybrali zisky = prodali koruny, což bude tlačit kurz zase na opačnou stranu.