Dane

O kolik si říct při pohovoru jde-li o práci na zkrácený úvazek? (uveďte částku od – do)

Chtěla jsem Vám nechat prostor k zamyšlení. Pokud však chcete konkrétní příklad, tak se může jednat třeba o pozici asistentka – sekretářka se znalosti AJ.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

U této otázky při pohovoru jde o to, aby ses dokázala odpovědi čísla vyhnout, to znamená, že si zaměstnavatel ověří, tvé kommunikační schopnosti, ho ta částka doopravdy nezajímá, ho zajímá, jak komunikuješ.

Takže doporučuji okecat to:-)

Další odpovědi
Awe

Řekni si tolik kolik potřebuješ, nebo uznáš zavhodné
Doplňuji:
Jó tak…Ty to chceš konrétně tak tedy od 1 Kč do 50 000 Kč

anonym

Ať už jde o trojitý pohovor ke vztupu do zaměstnání (jak je dnes většinou zvykem),tak vždy bych napsala asi,od:odpovídající plat za práci – do:odpovídající plat za práci.
Doplňuji:
Buď vás vemou nebo ne ať už napíšete cokoliv „normálního“,oni totiš ti zaměstnavatelé si často vybírají,aby nikoho nevybrali a,když potřebují,tak vemou každýho.

gecco

A budeš „zkrácenej“ kosmonaut a nebo pouliční zametač???
:-OOO
Doplňuji:
No – tak tím doplněním jsi nám to opravdu dala (a vysvětlila)…
Asi tak – mám známou, která na pozici osobní asistentky CEO má cca šestinásobek průměrného platu.
Ty budeš dělat poloviční úvazek – řekni si o trojnásobek (tedy cca 75 – 80 tisíc Kč…).
___
Pokud si nyní uvědomíš, že tvůj hypotetický šéf není CEO velkého podniku, ale vedoucí recepce v maloměstském hotelu, doporučím ti, abys ses nejdříve naučila vyjadřovat…

Drap

Otázka nemá smysl. Jiný plat asi může požadovat uklizečka a jiný vrcholový manažer. Záleží také na lokalitě. Odpověď si budeš muset dát dohromady sama.

Lamalam

Asistentka vedoucího firmy s pěti zaměstnanci, nebo asistentka generálního ředitele nadnárodní společnosti? V prvním případě si řekni tak o 10 000, v druhém případě začni na 80 000.

Michálek1245

Dobrý den, ono jde hodně o tu samotnou náplň práce. Může to být jen sekretářka na vaření kafe a sjednávání schůzek, což je v pohodě, ale nemůžete za to chtít nějakou raketu. Anebo je to fakt asistentka se vším všudy, která připravuje podklady, eventuálně i prezentace a aktivní se účastní porad. A to jsou dva odlišné břehy, které lze jen těžko srovnávat a můžeme tu být v krátkém úvazku v rozdílu od 15 000 do 30 000 Kč.