Tabula rasa

O kolik si mám říct, když se budu chtít soudit s Phillipem Morissem?

Doplňuji:
PM zveřejňuje svůj kapitál a já se ptám o kolik si říct abych zvýšil svou pravděpodobnost úspěchu deset patnáct procent?

Nejlepší odpověď
kropitko

To záleží na vás, na koli si ceníte svoje plíce,,jen ukázka
Dosud nejvyšší částku, 300 milionů dolarů (6,3 miliardy korun), se podařilo loni v listopadu vysoudit Cindy Naugleové, která onemocněla rozedmou plic. Většinu této sumy jí měl jako náhradu za poškození zdraví vyplatit koncern Phillip Morris. Částka byla ale později soudem vyšší instance snížena na necelých 40 milionů dolarů (840 milionů korun).

Zdroj: http://ekonomi­ka.probohate.cz/cla­nek/1039/kura­ci-v-usa-vysoudili-200-milionu-dolaru/

Další odpovědi
led

To záleží od toho, či budete žalovať len PM, alebo každý tabakový koncern a vládu republiky (každý svoju), za legalizáciu priameho ohrozenia vašeho zdravia tabakovými výrobkami.

tom004

Minimálně o jeden karton.

Jikra

Můžete si říct prakticky o cokoliv ale v našem právním prostředí se nechytáte.

SajmonModer

Pořádně ho voškubej !

TJI

Nekuřte a nemusíte se pak s nikým soudit. Tabákové výrobky jednoznačně obsahují upozornění, že kouření škodí zdraví a je smrtelné. Spíš se pak suďte s nemocnicí, až se budete kroutit při chemoterapii s rakovinou díky vlastní nezodpovědnosti a slabé vůli, aby Vám neúčtovali poplatky za pobyt a další výlohy, nebo se můžete soudit se zdravotní pojišťovnou, až vám nebudou chtít zaplatit invalidní vozík, až Vám lékař usekne nohy ( pro začátek možná jen jednu-ta druhá uhnije časem )kvůli neprůchodným tepnám. To, co tady píšete, je naprosto irelevantní. To je stejné, jako když stčíte ruku pod jedoucí vlak a budete se chtít soudit s ČD, že máte ruku na placku, protože lokomotiva vážila několik tun a ne 10 deka. To je stejný, jako kdyby se alkoholik soudil s likérkou, že ten alkohol je moc alkoholickej a že mu ztvrdly játra..Mimochodem – není to škoda peněz ?