Šmoulinka96

O co usiluje organizace NATO?

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.ar­my.cz/scripts/de­tail.php?id=2410
Doplňuji:
úkoly za tebe psát nebudu, ale trochu jsem ti pomohla a ty si to už vyber těch odkazů

Další odpovědi
quentos

hlavním cílem je zajistit světový mír (vznik po 2. sv. válce, aby se něco takového už neopakovalo).

Velbloud

Ale o světovém míru nemůže být ani řeč, protože součastné aktivity NATO směřují naprosto opačným směrem. Ba dokonce k válkám.

led

Vojenskopolitická odnož USA pre Európu. Podobné pobočky sú i v Ďalších regiónoch sveta.

ten který je

Po druhé světové válce bylo NATO protivahou Sovětského svazu a jeho satelitů.Jaké poslání má dnes je vidět v Libyi.