Jennie

O čem mluvit s klukem, který se s vámi seznámí na párty a po 4 týdnech chce jít ven?

Nejlepší odpověď
ivzez

S klukem, který „se se mnou seznámil“, bych se nebavila o ničem.
Bavím se s lidmi, s kterými si mám co říct. Což v případě jednostranné
akce (seznámil se jenom on) asi „nehrozí“.

Ale vážně:
Vzhledem k tomu, že tě nijak nezaujal (jinak bys věděla, o čem mluvit),
je podle mne lepší trávit čas v jiné společnosti (s někým jiným).

Další odpovědi
autacek

Tak to musela být hustá párty. Vůbec se s ním nebav a ven ho nepouštěj.

Arne1

O čemkoliv. Třeba o problémech které ti přinášejí pohlavní styky tvého pejska.

sesednizkola

Hned se s ním vyspi a pak to vyplyne ze situace

nyjono

Pokud ani jeden nemáte o čem se bavit, je zbytečné s ním kamkoli chodit.