donna*lee

Nvazování řeči

Ještě před měsícem,jsem se dost styděla,ale teď si myslím,že se to dosti zlepšilo..=)..ale mám ještě jeden problém,..neumím navazovat řeč..všichni mi říkají,že se mám bavit o jeho koníčkách,..atd.ale já to prostě neumím..=(..prosím poraďte mi!=)

Nejlepší odpověď
BEAES

Nejčastější témata k nezávaznému hovoru jsou počasí, práce, škola, rodina atd. Zkuste nahodit něco z toho, dotyčný se snad chytne a bude po problému.

Další odpovědi
ReHu

Myslím si, že není úplně nutno, bavit se s ním o jeko koníčcích, pokud ty k nim nemáš blízko.

Mám za to, že to není o tom, umět navazovat řeč, ale že pokud najdete pár společných témat, půjde konverzace sama.
S někým prostě rozhovor plyne jako voda, jinde vázne. Je to stejné, jako když ti někdo je či není sympatický.