Ja543210

Jak ošetřit, aby byl byt, který chci koupit na hypotéku, psaný jen na mě a manželka si ho při rozvodu nenárokovala?

Prosim o radu. Budeme se rozvádět a chci teď koupit byt na hypotéku. Jak to ošetřit, aby byl jen na mě a manželka si ho pak pri rozvodu nenarokovala? Rozvod muze trvat. Diky

Nejlepší odpověď
Drap

Koupit ho až po rozvodu

Další odpovědi
Pepa25

Bohužel jediná možnost je dohodnout se na tom s manželkou …

iceT

Taky mě napadlo, koupit ho až po rozvodu.

GM

Prostě chceš s manželkou – nevím jak to napsat slušně – vyjebat.

Hlada

Jedním z dokumentů, které budete soudu při rozvodu předkládat je Dohoda o vypořádání SJM. Prostě a jednoduše do této dohody zapíšete budoucí vlastnictví bytu. Dohodnout se můžete na jakémkoli rozdělení majetku. To není předmětem jednání. Nesporný rozvod trvá několik minut, takže je lepší počkat s jednáním v bance až po rozvodu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.