mak

novej zakon

dobry den lidicky rad bych jse dozvedel jestli novela noveho trestniho zakoniku jse vztahuje lidi kteri nejsou souzeni ale jsou teprve ve visetrovani jako prosetreni veci a bil nane vidan zatykac dik

Odpovědi
standa

Pokud ten zatykač byl vydán na trestný čin, který již od Nového roku trestným činem nebude, tak ano novela trestního zákoníku se na tyto lidi (ve vyšetřování) vztahuje.

btw. pokud chcete vědět k této problematice více, tak si proklikněte níže uvedený odkaz a objeví se vám přes 30 dotazů i odpovědí s obdobnou problematikou.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/hle­dat?q=amnestie