MasterKing

Notebook obrazovka

Dobrý den když pustím notebook tak naběhne displej jde to normálně a pak když ho vypnu a po nějaký době zapnu tak se displej nepustí ale všecko jde normálně nevíte proč?
Doplňuji:
Tak už jsme ho daly do opravny pry byl problem na graficke karte tak ji musely vymenit.

Odpovědi
marek.29

Jestli je notebook starší a doširoka jsi ho otvíral, může být problém v pantech. Náš notebook HP starší – plotna ale jako prase – 19" displej na to trpí jak je velkej a často ho zavíráme. Když podobně odešel displej zašli sme k prodejci (Gigacomputer) a nějakou opravou na koleni a lepidlem to dali dohromady – bez nutnosti nákladně řešit servis objednávkou náhradních dílů 🙂 zkus se zeptat – za to nic nedáš..