allayne

Notebook Lenovo

Co si myslíte o této značce? :)

Nejlepší odpověď
ten který je

Jen pro orientaci trocha historie.Jinak kamarád má notebook této značky a je spokojen.

http://www.le­novo.com/leno­vo/cz/cs/histo­ry.html

Další odpovědi
anonym

IBM notebooky ()thinkpady byly skutecne luxusni zbozi … pak ibm prodala svoji notebookovou divizi prave čínskému výrobci Lenovo který podle mého názoru postrádá smysl pro jakoukoliv invenci. Drží jakš takš slušnou kvalitu, ale není to nic vyjímečného ve srovnání s HP, Asus, Fujitsu …