Avatar uživatele
Supercom

Notebook-klávesnice

Dobrý den, omylem jsem rozbil u sipky u klavesnice notebooku acer aspire 5536 takový ten malý plastový držáček co drží každou klávesu.
Nevíte někdo, čím ho nahradit? Už jsem ho skoušel slepit, ale bez úspěchu. Potřeboval bych ho nějak nahradit něčím jiným, ale nic mě nenapadá, kromě koupit novou klávesnici, což se mi kvůli jednomu tlačítku nechce. Potřeboval bych nějaký dobrý nápad. Děkuji za odpovědi.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? franku před 4109 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
badisko

koukal jsem nato a slo by nejspise v servise poridit jen to jedno tlacitko…misto cele klavesnice

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Pokud by neplatila badiskova teze, tak já bych sháněl třeba přes inzerát někoho vlastnícího nefunkční noťas se stejnou klávesnicí (většinou tatáž klávesnice je použita ve více modelech téhož výrobce). Klávesnici bych „kanibalizoval“ (a zbytek noťasu vyhodil nebo zkusil zase dále poslat přes inzerát), výhodou by bylo, že při dalším poškození jiné klávesy by byla náhrada ihned k dispozici. Ovšem výsledek je časově nejistý a tak jako krajní řešení by byl nákup nové klávesnice a strčení staré klávesnice do šuplíkových zásob.

Zlaté stolní PC, klávesnice v cenách řádově desítek korun…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet