FlAsh_7

Je Nikon D50 dobrá volba v roce 2019? Čím fotíte kupříkladu Vy?

Dobrý den

Odpovědi
dubraro

Je dobrou volbou, pokud ti umožňuje fotit to, co fotit chceš.
Střídavě používám více než 50 foťáků, vesměs na film. Ale taky fotím mobilem.

elkon

Já používám v současné době kompakt Nikon S 9500 a zrcadlovku Nikon D 5200. Jak pro fotky, tak pro videa. A ten druhý jmenovaný lze i ovládat i dálkovým ovládáním. Spokojenost. Nikon D 50 neznám, nemám potřebu jiný foťák zkoumat.

Edison

Niokon F3, FM3. Ndjlepčí foťáky, co jsem poznal. Pak už tomu přibyly automatický převíječe a to už je problém. Pak na SF Bronica 6×6…

Sarrow

To je stejný jako by ses ptal malíře čím máš kreslit obraz a neřekl bych že stáří foťáku vypovídá o jeho použitelnosti