Nfs underground 2

čau hraju nfs u2 a jsem na konci 3. města a mám vyjeté všechny závody a nic se neděje nevíte co mám dělat?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Tato hra nemá vysloveně konec jako takový, ale je to podobné jako u série GTA, hraje se tedy na procentuální postup, ve Vašem případě vyjeté všechny závody, objevené všechny obchody, všechny časopisy od sponzorů apod.

Více na :
http://nfsu2.web­tip.sk/

Zdroj: nfsu2.webtip.sk/

Další odpovědi
Marvan

jo děje se to že si máš jít koupit NFS Most Wanted

JayDee446

Pokud chceš jezdit nové závody, kup si nějaké SUV u autoprodejce.