nicki36

neznáte recept na nejakou (nejlépe jahodovou) tvarohovou zmrzlinu ??

Nejlepší odpověď
Deli

Tvaroh, bílý jogurt, cukr, ovoce. Můžeš přidat vanilkový cukr. Pokud používáš tvaroh ve vaničkách, můžeš bílý jogurt (nejlepší je sladká activie) vynechat. Tvaroh v kostkách je sušší, abys získala dobrou konzistenci, hodí se ho „naředit“ jogurtem. Rozmixuješ a plníš do formiček.

Další odpovědi
DC

Vepište odpověď…300 g omytého ovoce rozmixujte a smíchejte s cukrem. Ušlehejte
zvlášť šlehačku a bílky. Postupně zlehka smíchejte šlehačku a ušlehané
bílky s rozmixovaným ovocem. Směs dejte do nádoby a nechte zmrazit.
Z této dávky je asi 1 l zmrzliny a lepší jahodovou jsem nejedl