RadaBrysova

Neznáte někdo podobné seriály?

Chci se zeptat, zda-li někdo nezná seriál podobný kroku za krokem nebo chuva k pohledání prostě záměr je jasný jako v chuvě např. mexvel a fran se dají dohromady ale každý díl je o něčem jiné a nevadí když třeba člověk nevidí každý díl nebo krok za krokem taky se tam řeší problémy ohledně dětí a tak ale když člověk pět dílu neuvidí nic se nestane neznáte někdo ještě nějaký podobný serial?děkuji
Doplňuji:
Možná je slaboduchý ale já ho mám moc ráda :)

Odpovědi
Kiti

deník zasloužilé matky, průměrňákovi, dvě socky…
moje oblíbený jsou třeba: HIMYM, teorie velkého třesku, haló tady indie, červený trpaslík…

da ny

Každý podobný seriál – SITCOM zdaleka není jen slaboduchý, některé jsou velmi vtipné, skvěle nadabované s prima překladem.
Člověk si potřebuje i „odpočinout“ od stresu a shonu, zasmát se.
Jistě lepší volba než agresívní či morbidní „krváky“ .
Stačí se podívat na program TV Smíchov, běží tam samé sitcomy.
Přátelé, Dva a půl chlapa, Krok za krokem, Ženatý se závazky aj.
Ještě běžel v TV: Jak jsem poznal vaši matku (skvělý i v originále při výuce AJ), Alf, Kutil Tim, Můj přítel Monk je jich spousty…
http://smicho­v.nova.cz/pro­gram
http://nafilmu­.cz/2012/04/an­keta-nejlepsi-sitcom/
Hledej na netu, sitcomů je mnoho, jistě si vybereš :)))

Jinak nevhodně znějící („provokující“) dotaz 😉, pokud se zeptáš: neznáte, nemáte, nevíte..?
Odpověď zní : Ano neznám, nevím… Příště raději bez toho NE:)
Hodně štěstí v hledání a pohody při sledování sitcomů!

Funna

ty nekonečné, co se vysílají na primě a nově…
nějak jsi neuvedla co vlastně chceš za žánr…oba dva tebou jmenované jsou oba dva komediální, ale slečna Fajn je hodně slaboduchý seriál…

Doplňuji:
nenapsala jsem, že každý sitcom je slaboduchý…např. na Teorii velkého třesku nedám dopustit…jen jsem se ptala, co chce vlastně za žánr (a nemyslela jsem tím sitcom, spíš o čem by to mělo být), protože pokud se jí líbí „chůva“, tak se jí „třesk“ líbít nebude…

„moje“ seriály jsou:
Teorie velkého třesku
Scrubs – doktůrci
Přátelé
Jak jsem poznal vaši matku
Ženatý se závazky
Dva a půl chlapa

a tady: http://www.sle­dujuserialy.cz/ jich najdeš co hrdlo ráčí…stačí jen sjet dolů a vybrat si žánr…

Nevíteto?

Já si teda všimla, že žánr je sitcom 🙂
Já koukala na
Přátele
Big bang theory
Ženatý se závazky
Rodinná válka
Červený trpaslík
It Crowd
Blackovo knihkupectví

zett

Ano, Chůvu k pohledání také zbožňuji ale doporučila bych ti sitcom Zlatá sedmdesátá, chtěla jsem ti také doporučit Dva a půl chlapa ale ten určitě znáš takže se mi zdálo zbytečné ti ho doporučovat :)

anonym

Ženatý se závazky