Avatar uživatele
Jahoda

Neznáte nějaký učinný prostředek na .....

Zdravím! Neznáte nějaký opravdu účinný prostředek, který by vyčistil spáry mezi kachličkami? Kachličky máme v koupelně a když tam nateče voda třeba z vany, spáry zešedivý. Prosím o nějakou radu. Děkuji
Doplňuji:
To HebiG: vím, co myslíte. Teď ale taky nevím jak se to jmenuje :D. I tak díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, afro.disiak, rynek878 před 5192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Můžete ty spáry vyčistit též revem nebo fixinelou.Pozor at se toho nenadýcháte a mějte ochranné rukavice.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Q

Doporučuji něco nechemického, osobně mám vyzkoušeno a při troše snahy a času, který tomu dáš jsou spáry jako nové!!!! Buď si půjč (např. v Bauhausu) nebo kup PAROČISTIČ. Věc, co z obyčejné vody vytvoří páru. Tou můžeš ty spáry vyčistit naprosto dokonale, růžová spára je zase růžová, a stojí tě to jen ten čas. Vodičky a podobné mně nefungovaly.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Jde to cistit bilou belici zubni pastou,nebo zkuste bily prasek na prani.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

ted nevm jak se to jmenuje,ale existuje na to takova tubicka s lepidlem a na ty cary mezi kachlickami prejedes a pak ti to lepdlo jakoby uschne ztvrdne a budes to mit zase bily .. vite co myslim?? a pouzivaji to zednici …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bartt13

na nevim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
machmilan

Dobrý den,
jeden z výrobků na odstraňování vodního kamene ze spár je HG čistič spár nebo HG modrý hagesan. Pro načernalý povlak (plíseň) je určen přípravek HG odstraňovač plísně. Trochu drastičtější metoda je za použití HCl (kyselina chlorovodíková – solná).
Další, mojí moudrou babičkou vyzkoušený přípravek je Cillit Bang.

Zdroj: www.zeleneudo­li.cz/hg-cistic-spar/d-55933/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

milá jahůdko já na takové to věci používat práškové čističe jako je např:domestos písek,tomík na vany a i cilit bang

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Já jsem použil bílý cement, a celé to přespároval, Jen se to musí dobře vyčistit hadrem cement dost rychle schnul aby to nezůstalo na glazůře.

před 5055 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek