Jahoda

Neznáte nějaký učinný prostředek na .....

Zdravím! Neznáte nějaký opravdu účinný prostředek, který by vyčistil spáry mezi kachličkami? Kachličky máme v koupelně a když tam nateče voda třeba z vany, spáry zešedivý. Prosím o nějakou radu. Děkuji
Doplňuji:
To HebiG: vím, co myslíte. Teď ale taky nevím jak se to jmenuje :D. I tak díky.

Nejlepší odpověď
ten který je

Můžete ty spáry vyčistit též revem nebo fixinelou.Pozor at se toho nenadýcháte a mějte ochranné rukavice.

Další odpovědi
Q

Doporučuji něco nechemického, osobně mám vyzkoušeno a při troše snahy a času, který tomu dáš jsou spáry jako nové!!!! Buď si půjč (např. v Bauhausu) nebo kup PAROČISTIČ. Věc, co z obyčejné vody vytvoří páru. Tou můžeš ty spáry vyčistit naprosto dokonale, růžová spára je zase růžová, a stojí tě to jen ten čas. Vodičky a podobné mně nefungovaly.

mojitek

Jde to cistit bilou belici zubni pastou,nebo zkuste bily prasek na prani.

HerbiG

ted nevm jak se to jmenuje,ale existuje na to takova tubicka s lepidlem a na ty cary mezi kachlickami prejedes a pak ti to lepdlo jakoby uschne ztvrdne a budes to mit zase bily .. vite co myslim?? a pouzivaji to zednici …

bartt13

na nevim

machmilan

Dobrý den,
jeden z výrobků na odstraňování vodního kamene ze spár je HG čistič spár nebo HG modrý hagesan. Pro načernalý povlak (plíseň) je určen přípravek HG odstraňovač plísně. Trochu drastičtější metoda je za použití HCl (kyselina chlorovodíková – solná).
Další, mojí moudrou babičkou vyzkoušený přípravek je Cillit Bang.

Zdroj: www.zeleneudo­li.cz/hg-cistic-spar/d-55933/

panenka

milá jahůdko já na takové to věci používat práškové čističe jako je např:domestos písek,tomík na vany a i cilit bang

elektrikář

Já jsem použil bílý cement, a celé to přespároval, Jen se to musí dobře vyčistit hadrem cement dost rychle schnul aby to nezůstalo na glazůře.