Avatar uživatele
Jahoda

Neznáte nějaký recept či radu?

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli neznáte nějaý recept nebo radu na to, jak se zbavit rezu? (např. na podlaze, na stole atd.) Slyšela jsem, že je dobré používat mléko. Vyzkoušela jsem,ale viditelné stopy(sice menší než před tím), tam zůstaly. Nevíte, ja bych se té otravné rezy zbavila? Moc děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, afro.disiak, rynek878 před 5190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Retko

Proc neskusite nejaky specialni prostredek. Jako treba CIF, ale nejsem si jisty zda je na rez. S konkretnima produktama predam slovo kolegum. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vecernice

Docela mě pomohl pulirapid,ale opatrně on umí někdy vyžrat i barvu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Q

Mně na skvrny ode rzi na dlažbě pomohl 15% roztok NaOH (v drogeriích mají na vyžádání)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

nwm jestli to pomuze vam,ale me to pomohlo .. zkuste prejizdet smirkl papirem …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

spis napiste o jaky jde material kde je ta rez.Takhle je to dost zesiroka a na kazdy material plati neco jineho…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
machmilan

Pokud vím, tak rez je oxidace převážně kovových materiálů. Na každý materiál je účinný jiný prostředek. Například rez (koroze, oxidace) oceli je červeno-hnědá, rzi mědí a jejich slitin jsou zelené, rzi aluminia a jeho slitin jsou šedivé…
Můžete prosím upřesnit typ rzi, které se chcete zbavit?
Děkuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek