Amalka m.

Neznáte nějakou hodně těžkou otázku? Pokud ano, napište mi ji.

Původní
Neznáte nějakou hodně těškou otázku?pokud ano napište mi ji.

Odpovědi
Drap

Co je nekonečné?

Radius

Já se zabýval češtinou, a tady vidím „těškou“ ale správně se píše: „těžkou“.

Moje otázka:

Zda je někde daleko od země (třeba miliony světelných let – ve vesmíru) nějaké slunce, které obíhají planety a zda je na některé, kde je tekutá voda a kyslík se vyvinul nějaký život? Pokud ano, jak vypadají, jaké to tam mají, co a jak dýchají, jak se rozmnožují, co jim tam (na cizí planetě) roste? A mají tam moře, hory, řeky, zvířata, rostliny, jak to tam vypadá? Jo to by mě zajímalo zda se někde (mimo zemi) vyvinul nějaký život a jaký? Dozvíme se to vůbec někdy?

annas

Něco na procvičení pravopisu.
Který v-r vás děsí? Vodní v-r, nebo v-r houkající na blízké věži. ---
Jaký je významový rozdíl mezi slovy?

smazat x zmazat; sjednat x zjednat; stlouct x ztlouct; slézat x zlézat.

Co je to parkán, jařmo, latrán, trdlice?

led

V médiách sa občas zjaví veta: (Páchateľ) „konal bez príčiny“.
Je to vôbec možné?
Nepredchádza príčina následnému činu?
Predsa z pohľadu „páchateľa“, mal príčinu pre svoj čin. Len my je nevieme identifikovať, odhaliť.
Takže otázka:
Je možné, aby niekto konal bez príčiny?

PS. som zvedavá, kedy táto moja otázka sa zjaví ako uživateľská otázka. http://freede­signfile.com/u­pload/2015/09/C­ute-smile-emoticon-icons-vectors-set-10.jpg

marci1

Jak sestrojit perpetum mobile? 🙂

DandeeAcer

Jedna z teorií o vzniku vesmíru je, že existuje něco, co vzniklo z ničeho.
Ale jak vzniklo NIC?

annas

Ad DandeeAcer,

otázka na NIC je v archivu Odpovědí.