Denča

Neznáte hru…

…která je podobná sims 2 prosím?
(IMVU už znám)
anebo prostě nějakou holčičí PC hru (nemyslím hry na internetu) :D děkuju

Odpovědi
PostApMan

V dobách Sims 2, byl velkým konkurentem Singles (skoro to samé, ale zaměřené na vztahy, lásku a sex) a to nevím jestli zrovna ta hra co hledáte. Jinak něco na způsob Sims 2, něco co by mělo aspoň podobnou nápaditost a kvalitu pravděpodobně není.

Proč nezkusíte Sims 3 ?
Je to to samé jako Sims 2 (co se kvality zpracovaní týče) + něco navíc. Zkuste si pročíst recenzi :

http://bonusweb­.idnes.cz/pc/re­cenze/the-sims-3-jedna-z-nejocekavanejsich-her-roku-je-tu-fv0-/clanek.A090530_144­233_bw-pc-recenze_mik.idn