Lorrien

Nezhoubný nádor (fibrom) v koleni – je nutná operace?

Dobrý den,
dnes mi diagnostikovali neosifikující kostní fibrom a ještě jsem nebyla u ortopeda (a také to vypadá, že tam taky ještě dlouho nepůjdu), tak bych ráda věděla, jestli je operace nutná, nebo jestli by se dala odložit až na nějaké prázdniny (cca za půl roku až za rok), teď si opravdu nemohu dovolit ve škole chybět.
Děkuji Vám za všechny odpovědi :)
Doplňuji:
To já vím, ale čekací doba na objednání je neskutečná, tak sháním někoho se zkušeností s takovým nebo podobným jevem (lipom, myxom, atd.). Ale máte pravdu, přes internet mi toho nikdo moc nepoví. Já jen jestli třeba poroste dál a zabrání mi v pohybu, nebo tak zůstane (12 × 6 mm) a chvilku to počká. :)

Nejlepší odpověď
Drap

Jerstli je operace nutná může posoudit jen odborný lékař po prohlídce. Na netu ti to nikdo zodpovědně nemůže říct

Další odpovědi
badisko

to vam musi rict lekar …

mosoj

Než na tebe dojde řada , budou prázdniny. Zjisti si čekací doby na ortopedické operace ! Vždy se dá domluvit a termín načasovat.