Avatar uživatele
luckykubrt

Nezdá se vám morbidní reklama se starým člověkem na pojištění pohřbu?

Je to strašné, co všechno má reklamu. A opět dal jsem, že tu reklamu nechci vidět a stejně se mi objevuje. ☹

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Také mi připadá nevkusná.
Stačilo by zobrazit rakev a pokladnu s EET účtem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Proč morbidní? Myslíš že s mladým člověkem, nebo dídětem by to bylo přijatelnější?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Připadá mi nevkusná. Rozhodně horší, než „Až budu ten plot natírat příště…“
Nicméně, já sám mám pojištění na pohřeb již od svých 35 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Morbidní mi nepřipadá. Jen mi připomíná, že třeba postarat se také o ty poslední věci. Smrt je součástí života, i když ji nemáme rádi a děsí nás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Pořád lepší než reklama v hlavním vysílacím čase, ve které několikrát opakují slovo vagína a děti se pak ptají, co to ta vagína je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Podle mne je krajně neetická.

A vadila mi reklama v rádiu, kdy „pohřební ústav“
nabízel pohřby domácích mazlíčků.

______

Kde tu reklamu potkáváte? Nedala by se zablokovat jinak?
Já jsem téměř všechnu reklamu zablokovala prostřednictvím souboru HOSTS.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Přijde mi nevhodná.
Myslím si, že převážná většina /nejen starších/ lidí si uvědomuje, že ani ‚poslední cesta‘ není zadarmo.
Ať chci nebo ne, reklama je všude a na všechno. Zisky z ní jsou důležitější než pocity, které vyvolává…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, morbidní ne, vzhledem k tomu, že důchodci furt pláčou, že nemaj peníze, a nic jinýho už nepotřebujou (anebo nesmí), tak co si nepojistit to, čemu se nevyhnou a maj k tomu nejblíž … dát tam nemluvně by mně připadalo morbidní …

… omlouvám se, jestli jsem někoho urazil, ale diplomaticky se neumim vyjadřovat …

… kdyby jsi měl AdBlock, nemusíš klikat, že nějakou reklamu nechceš >>> neměl by jsi žádnou … se divim, že se to k tobě nedoneslo, že něco takovýho existuje … ke mně se holt zase nedonesly ony reklamy, tak se nemám nad čím pohoršovat …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je zapotřebí od mládí poučovat a vysvětlovat, jak se souloží, porod, výchova, jak se krade, soudí, vězní, jak se odchází do říše snů, jak se mají lésby, gayové, jak se machruje v politice, jak se nasazuje demokracije, jak se buduje kapitalismus, jak buduje KIM komunismus, prostě máme vše k dispozici, nejlépe vše v přímém přenosu. Nemusíme jakékoliv informace loudit na starých a ještě starších spoluobčanech.

Upravil/a: Kryšpín

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
luckykubrt

Fakt je ten, že kdo nenávidí Jehovu nenávidí život, protože Jehova je Dárcem života. A lidé se stali necitelnými k druhým lidem. :.-(

před 2369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Kepler: Mně by přišlo správnější, kdyby se ta pakáž, co ji jde jen o prachy raději začala chovat mile ke starším lidem. 😉 Na umírání není nic hezkého. A připomínat starým lidem, že mají myslet na svoji smrt je pro mně velice morbidní a neetické !

před 2369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rouzi

luckykubrt, nic neetického na tom nevidím, je to sled života, ať se nám to líbí nebo ne.
Naopak si myslím, že je to lepší, než mladým udělat v peněžence vítr.
On ten pohřeb je docela drahá záležitost.
Je mi třiašedesát a na funus mám peníze stranou;-)
Čas nezastavíš, taky z toho nejsem odvázaná…

před 2369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Za prvé) věřím na Jehovu Boha a věčný život
Za druhé) i kdyby mě ďábel, nepřítel věčného života zabil tak už mi bude jedno, co bude s mým mrtvým tělem. Ježíš si žádné peníze na hrob nešetřil, přestože věděl, že zemře na mučednickém kůlu. Při umírání pak jen řekl: „Otče, do tvých rukou svěřuji svého ducha.“ A stejně ho pohřbili. 😉 Tak pakáž dnes už neví jak by přišli k penězům. A to je učení od Rotschildů přes Sorose až k takovým jako je Babiš. Všichni jdou přes mrtvoly. ☹

před 2369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Nemůžu nenávidět Jehovu, jako nemůžu nenávidět Alláha, Višnu, Buddhu, Manittoua a další výmysly. Ale na pojištění vlastního pohřbu, tedy vlastního důstojného rozloučení s rodinou, aniž bych je finančně zatížil, nic morbidního ani nemorálního nevidím. Většina nebožtíků je dnes spálena a rozptýlena na nějaké loučce, protože je to nejlevnější.

před 2368 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tím jsi to vysvětlil, my ostatní, co žijeme na zemi, přemejšlíme, jak funus zaplatit a nezatěžovat dědice …

před 2369 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek