luckykubrt

Nezdá se vám morbidní reklama se starým člověkem na pojištění pohřbu?

Je to strašné, co všechno má reklamu. A opět dal jsem, že tu reklamu nechci vidět a stejně se mi objevuje. ☹

Nejlepší odpověď
Hlada

Také mi připadá nevkusná.
Stačilo by zobrazit rakev a pokladnu s EET účtem.

Další odpovědi
Drap

Proč morbidní? Myslíš že s mladým člověkem, nebo dídětem by to bylo přijatelnější?

dubraro

Připadá mi nevkusná. Rozhodně horší, než „Až budu ten plot natírat příště…“
Nicméně, já sám mám pojištění na pohřeb již od svých 35 let.

Kepler

Morbidní mi nepřipadá. Jen mi připomíná, že třeba postarat se také o ty poslední věci. Smrt je součástí života, i když ji nemáme rádi a děsí nás.

Muffz

Pořád lepší než reklama v hlavním vysílacím čase, ve které několikrát opakují slovo vagína a děti se pak ptají, co to ta vagína je.

ivzez

Podle mne je krajně neetická.

A vadila mi reklama v rádiu, kdy „pohřební ústav“
nabízel pohřby domácích mazlíčků.

______

Kde tu reklamu potkáváte? Nedala by se zablokovat jinak?
Já jsem téměř všechnu reklamu zablokovala prostřednictvím souboru HOSTS.

johana 56

Přijde mi nevhodná.
Myslím si, že převážná většina /nejen starších/ lidí si uvědomuje, že ani ‚poslední cesta‘ není zadarmo.
Ať chci nebo ne, reklama je všude a na všechno. Zisky z ní jsou důležitější než pocity, které vyvolává…

Mc Merkurion

… no, morbidní ne, vzhledem k tomu, že důchodci furt pláčou, že nemaj peníze, a nic jinýho už nepotřebujou (anebo nesmí), tak co si nepojistit to, čemu se nevyhnou a maj k tomu nejblíž … dát tam nemluvně by mně připadalo morbidní …

… omlouvám se, jestli jsem někoho urazil, ale diplomaticky se neumim vyjadřovat …

… kdyby jsi měl AdBlock, nemusíš klikat, že nějakou reklamu nechceš >>> neměl by jsi žádnou … se divim, že se to k tobě nedoneslo, že něco takovýho existuje … ke mně se holt zase nedonesly ony reklamy, tak se nemám nad čím pohoršovat …

Kryšpín

Je zapotřebí od mládí poučovat a vysvětlovat, jak se souloží, porod, výchova, jak se krade, soudí, vězní, jak se odchází do říše snů, jak se mají lésby, gayové, jak se machruje v politice, jak se nasazuje demokracije, jak se buduje kapitalismus, jak buduje KIM komunismus, prostě máme vše k dispozici, nejlépe vše v přímém přenosu. Nemusíme jakékoliv informace loudit na starých a ještě starších spoluobčanech.

luckykubrt

Fakt je ten, že kdo nenávidí Jehovu nenávidí život, protože Jehova je Dárcem života. A lidé se stali necitelnými k druhým lidem. :.-(

luckykubrt

Kepler: Mně by přišlo správnější, kdyby se ta pakáž, co ji jde jen o prachy raději začala chovat mile ke starším lidem. 😉 Na umírání není nic hezkého. A připomínat starým lidem, že mají myslet na svoji smrt je pro mně velice morbidní a neetické !

rouzi

luckykubrt, nic neetického na tom nevidím, je to sled života, ať se nám to líbí nebo ne.
Naopak si myslím, že je to lepší, než mladým udělat v peněžence vítr.
On ten pohřeb je docela drahá záležitost.
Je mi třiašedesát a na funus mám peníze stranou;-)
Čas nezastavíš, taky z toho nejsem odvázaná…

luckykubrt

Za prvé) věřím na Jehovu Boha a věčný život
Za druhé) i kdyby mě ďábel, nepřítel věčného života zabil tak už mi bude jedno, co bude s mým mrtvým tělem. Ježíš si žádné peníze na hrob nešetřil, přestože věděl, že zemře na mučednickém kůlu. Při umírání pak jen řekl: „Otče, do tvých rukou svěřuji svého ducha.“ A stejně ho pohřbili. 😉 Tak pakáž dnes už neví jak by přišli k penězům. A to je učení od Rotschildů přes Sorose až k takovým jako je Babiš. Všichni jdou přes mrtvoly. ☹

Kepler

Nemůžu nenávidět Jehovu, jako nemůžu nenávidět Alláha, Višnu, Buddhu, Manittoua a další výmysly. Ale na pojištění vlastního pohřbu, tedy vlastního důstojného rozloučení s rodinou, aniž bych je finančně zatížil, nic morbidního ani nemorálního nevidím. Většina nebožtíků je dnes spálena a rozptýlena na nějaké loučce, protože je to nejlevnější.

Mc Merkurion

… tím jsi to vysvětlil, my ostatní, co žijeme na zemi, přemejšlíme, jak funus zaplatit a nezatěžovat dědice …