RockGirl

nevypadá divně, když je kluk o 4–5 cm vyšší než holka?

holky, staci vam, kdyz je kluk jen o takovy kus vyssi? a kluci, holka o takhle nižší nez vy?

Nejlepší odpověď
quentos

A proč by jako mělo? Co furt máte s tou vejškou? Podle tý vaší zvrácený teorie se můžou kluci pod 170 asi jít rovnou zahrabat, ne?

Další odpovědi
Damiana

Komu záleží právě na tomhle, tak ten zaručeně není zamilovaný.

huxa

mě by vadilo mít větší prsa, než má moje holka, ale na výšce nezáleží ;)

zvrácená teorie dnešních náctiletých-na věkovém rozdílu nezáleží, ale na výšce jo. Klidně ať třicátník něco má s třináctkou, hlavně že je vyšší…

MacChill

Stává se že je holka vyšší, není na tom nic divného

anonym

Je to hrozně divné!!!
Ještě divnější je, že jsem v Kopřivnici znala pár, kde ona byla o hlavu vyšší než on. Vzali se, mají 3 děti a když jsem je viděla naposledy, vypadali pořád šťastně. Fakt jsou hodně divní.
Co myslíš, není spíš divné se takhle ptát? Milá zlatá, tohle jsou předsudky. Zanedbatelný výškový rozdíl, velký výškový rozdíl a celkově takovéhle povrchní hodnocení, to nejsou nejlepší vklady pro spokojený vztah.
Pokud si partneři spolu rozumí, tak tohle nejsou věci, které je třeba řešit.

manon

Pokud Ti jde o to, být hezkým párem pro druhé, tak optimální rozdíl je větší. Pokud jde o vztah, důležité je, jak to cítí ti dva. Znala jsem i páry, kde muž byl menší než žena, měli a mají pohodový vztah a znala jsem sošné páry, které spolu nevycházely.

(Klidně si mne kamenujte, ale já patřím k těm, co potřebují koukat na chlapa, který má být partnerem, směrem nahoru. U kamarádů na tom nesejde. Čili nehodlám tady říkat jen teoretické poznatky a fráze, upřímně si myslím, ža naprostá většina lidí se lépe cítí v páru větší muž, menší žena a rovnou při hledání po takových koukají).

Alesh

Hlavní je, že je vyšší. Ale divný není ani, když je o pár čísel menší. Velký rozdíl pak vypadá divně, no. 🙂 Ale žádná tragédie to není.

Ar

Co blbneš, to je ideální stav, kluka nebolí za krkem a hoklu zase palce u nohou, jak by musela stát na špičkách. :)
Né vážně, výškový rozdíl je to poslední co bych řešil.

isteron

Ono sa to v horizontálnej polohe vyrovná.

Natty*

Nevím, jak Vám, ale mě by připadalo divnější, kdyby byla holka vyšší než kluk… Samozřejmě výška je jen číslo, stejně tak i věk, ale je to můj názor a ten si můžeme udělat každý svůj! :)

bestanswer

Zajímalo by mě, co bys dělala, kdybys byla basketbalistka … -.-

manon

quentos: Co by se zahrabávali? Počítám, že v naší populaci je pořád více dívek pod 170 cm než nad. Ale hlavně když to bude oběma vyhovovat, kidně ona 190 a on 160.

quentos

no von je problém ten, že i ty dívky pod 170 chtěj čahouny :{(>

manon

Ale ne všechny :) Ve výšce to není. Holky chtějí praktické odvážné chlapíky, co občas umí říct „spletl jsem se“ 😉 To chce odvahu :) Prostě normální holky hledají normální kluky pro život. Nehledají přeborníky, svalovce, intelektuální hvězdy. Hledají partnera, se kterým se dá žít. Stopro nehledají někoho, kdo je bude pořád poučovat. Ony ty dívenky vědí víc, než se na první pohled zdá. Syndrom doby. Mimikry.

manon

Když tak koukám po párech v médiích, na výšce tělesné dámám záleží poslední dobou méně, podezřele často začíná víc záležet na výšce konta :)