Lucisek93

Nevíte někdo o dobré, levné pizzerii v Brně, která i rozváží pizzu?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Například: http://www.ma­mia.cz/?utm_sou­rce=ADWORDS&ut­m_medium=PPC&gclid­=CPzmkKP3nKIC­FQQgZwodC1fOyA
Pizza, saláty, moučníky, nápoje a rychlý rozvoz v Brně zdarma!

http://www.piz­zamo.cz/objed­nejte_si_hned_t­ed.html?country=cz&re­gion=Brno
Objednejte si pizzu a jídlo. Z mobilu, z facebooku, online!

A více pizzerií najdete, když si např. na seznam.cz zadáte do vyhledávače „rozvoz pizzy brno“

Doplňuji:
ReHu: aneb „nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci“ 🙂

Další odpovědi
ReHu

Vždycky mě dostane spojení slov dobré a levné.
Levné je pro každého něco jiného a levné může být kvalitní těžko.
Myslím to všeobecně, protože jsou i vyjímky, ale když vidím ceny rádobyšpekáčků v některých obchodech, i jsem některé (a nemusí jít jen o špekáčky) zkusila – není to k jídlu. Takže jsem zjistila, že si buď pochutnám a najím, nebo najím.

MNICH 01

Vím v Brně si objednávám dost často, ale nejlepší pizzu sem dostal z picerie plus na Táborské 202 tu je tel: 773 033 330. Vřele DOPORUČUJI :D otevérací doba je od 16:00 do 04:00 a to je dost dobrý hlavně po pařbě :D