Niki videos

Nevíte někdo, jaké má Baxtrix telefonní číslo?

Telefonní číslo na Baxtrixe

Nejlepší odpověď
marci1

Telefonní číslo je soukromý osobní údaj. Dokážeš si představit, že by ti celý den někdo volal? Možná desítky, stovky, tisíce fanoušků? Musel bys si změnit číslo. Můžeš mu napsat na jím zveřejněné kontakty, třeba Youtube, FB, Twitter apod. 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

… pochybuju, že by své číslo zveřejnil … dyť si mu o něj můžeš napsat na fejsko …

KubikKiller

Nemám na něho číslo, ale vím kde bydlí a byl jsem tam zrovna když vyzvedával nějakou zásilku.

kaceeena

Číslo které se zmiňuje v odpovědích (777989123) je neplatné!!! Číslo je na mého nevlastního otce a za poslední měsíc mu volalo přes 28 čísel. Komentář už je nahlášený. Dostat se k tomu nebylo lehké ale dostali jsme se a pokud se to tady ještě někde objeví bude se to už řešit jinak než takhle pouze domluvou.

Arne1

Co je to Baxtrics ?

Mc Merkurion

… než to naťukám, tak už marci odpoví …